Tel.: +420608902070  Email : info@coffeetrade.cz  


Výrobci

Výrobci kávy, kávovarů a souvisejícího zboží:

CAFFE Musetti :

Caffe Musetti

 

V současné době lze nalézt značku Musetti v 60 zemích na pěti kontinentech. Široká nabídka druhů dokáže uspokojit přání a chuti obrovského množství lidí. Všechny produkty však mají jedno společné – kvalitu, která začíná pečlivým výběrem surovin, pokračuje přísně kontrolovaným výrobním procesem a končí – jak jinak – lahodným šálkem voňavé kávy v rukou spokojeného zákazníka.

O kvalitě svědčí i velké množství certifikátů, kterými se káva Musetti pyšní. Mezi nimi najdeme například certifikaci BRC, která zaručuje nejvyšší světový standard pro bezpečnost potravin. Společnost Musetti však není lhostejná ani k životnímu prostředí. To dokládá certifikát Bioagricert, který odkazuje k organické kvalitě nabízené kávy. V neposlední řadě vlastní značka také označení Fairtrade, která zaručuje zajištění kvalitních životních podmínek pro producenty kávy v rozvojových zemích.

 

CAFFE FLORIAN:

 

Caffe Florian

"Caffe Florian" je značka kávy, která je podávána v jedné z nejstarších a nejznámnějších kaváren na starém kontinentě a to na náměstí sv. Marka v centru Benátek, která byla založena roku 1720 panem Florianem Franceccsconim. Jsme hrdí, že kávu Florian můžeme nabídnout i zákazníkům v České republice. A tak i vy si můžete vychutnat tu nejjemnější chuť kávy ze směsi 100% arabiky, kterou už kdysi dávno pily osobnosti jako Casanova, Rousseau, Goethe, Dickens a mnoho dalších. Věříme, že při pití kávy Florian alespoň na chvíli zapomenete na všední starosti.

CAFFE PURA VIDA:

Pura Vida Café je pražírna, která je jako jedna z mála opatřena certifikací "Organic". Jejich snem bylo nabídnout tu nejlepší bio kávu. Zavázali se tedy najít producenty kávy Arabica, kteří by jim pomohli uskutečnit tento sen a když se jim to povedlo, navázali spíše lidské, než-li komerční vztahy. Vztahy založené na respektu, férovosti a spolupráci.

Při cestách za objevováním malých ctnostných kávových plantáží, které respektují zásady ekologického zemědělství a dodržují spravedlivé pracovní podmínky, narazili na projekty na ochranu životního prostředí, které spojují kvalitu, udržitelnost a sociální odpovědnost. Rozhodli se je podpořit, protože vyjadřují hodnoty, kterým pražírna Pura Vido věří. Z tohoto závazku se zrodila účast v Orang Utan Coffee, která podporuje Program ochrany orangutanů sumaterských, který má zabránit vyhynutí orangutanů a chránit jejich přirozené prostředí.

 

UNIVERCIOK:

 Horká čokoláda Univerciok

Univerciok je synonymem vysoké kvality a profesionality. Nabízí vysoce kvalitní výrobky za dobrou cenu. Začínala jako malá firma na výrobu polotovarů a cukrovinek. Cenné zkušenosti majitele Nicholase Ventury a velkou vášní syna Johna umožnily společnosti získat významný postoj na trhu. V současné době je Univerciok upevněna v mnoha oblastech na domácím trhu a působí v 15 zemích světa. Může se pochlubit vynikajícím know-how polotovarů v prášku a tekutin, které nacházejí uplatnění v různých oblastech trhu, jako jsou pekárny, cukrárny, bary, hotely. Pečlivým výběrem surovin, věnují stálou pozornost ve všech fázích výroby. Od firmy Univerciok Vám nabízíme velkou řadu horkých čokoládfrappé a bombardina.  

 

EMMEPI DOLCI:

 

sušenky ke kávě

Silné výrobní zkušenosti a inovativní myšlenky. Na tyto dvě zásady je soustředěn současný obchodní model firmy EMMEPI DOLCI, mladé společnosti se sídlem v Brescii Orzivecchi, která byla schopna rychle se prosadit v silně konkurenčních odvětvích. Hlavní snahou sušenek Emmepi dolci je snaha o zvýšení aroma a chuti typického italského espressa. Nyní tato společnost expeduje své produkty do celého světa.

 

ELEKTRA:

 Kávovary Elektra

Elektra je italská společnost, která vznikla v roce 1947 a primárně se zabývá výrobou profesionálních kávovarů. Společnost elektra byla založena v roce 1947 Umbertem Fregnanem. Kromě vysoké funkčnosti se kávovary značky Elektra odlišují od konkurence jejich konstrukcí. Kávovary Elektra jsou známé pro svou klasickou italskou výzdobu a jednoduché komponenty. V dnešní době nabízí Elektra dva typy kávovarů, které jsou buď zaměřené na profesionální využití - barové kávovary nebo soukromým zákazníkům - domácí kávovary.

 

Horká čokoláda Orobica

 horká čokoláda orobica

Úspěch pro nás není cílem, ale důsledkem!
OrobicaMix se sídlem v Canonica d’Adda (BG), pár kilometrů od Milána a v jedné z nejstrategičtějších oblastí Evropy,
je výrobcem polotovarů cukrářských výrobků pro Ho.Re.Ca.
Fungující v B2B kanálu. Orobica
Vrozený sklon k neustálému zlepšování kvality a služeb v kombinaci s používáním nejmodernějších strojů a pečlivým řízením alergenů činí z OrobicaMix 
spolehlivého partnera pro své zákazníky,
který je podporuje v jejich vlastním procesu růstu a inovací.

 

CAFFE VERGNANO:


Již po čtyři generace znamená káva pro rodinu Vergnano umění, kulturu a oddanost. Je to tradice, která sahá až do roku 1882, kdy Domenico Vergnano, dědeček současných majitelů, zahájil podnikání otevřením malého obchodu se smíšeným zbožím v městečku Chieri na úpatí kopců, které obklopují Turín. Obchod se velmi brzy specializoval na pražení a prodej kávy, a tak rozhodl o historickém poslání rodiny Vergnano. Třicátá léta znamenala významnou etapu v rozvoji firmy po zakoupení výrobního závodu na kávu a otevření tří skladů v Itálii, a to v Turíně, Albě a Chieri. Výstavba závodu v Santeně v 70. letech potvrdila, že Vergnano je z nejprestižnějších italských pražíren kávy. V roce 1986 pak zaznamenává společnost významný úspěch ve svém rozvoji díky fúzi s proslulou „Casa del Caffè" v Turíně, která má mezi podniky v piemontském řetězci kaváren vedoucí postavení pokud jde o kvalitu a slouží dnes v tomto kraji více než 2000 klientů. Závodem o rozloze 8000 m2, devíti automatizovanými výrobními linkami a dvojciferným růstem od roku 2001 do dnešního dne fa Vergnano dokazuje, že je jako šestý výrobce kávy v Itálii v řetězcích hromadného obchodu prosperujícím podnikem, který je schopen čelit dynamicky a s profesionální kompetencí novým výzvám trhu. 

Mlýnky na kávu Remidag:

REMIDAG SRL: realita nové generace, ale s téměř třicetiletou zkušeností. Stavíme a distribuujeme profesionální nerezové vybavení pro bary a restaurace po celém světě.

Naše specializace jsou mlýnky na kávu.

Touha růst a zvláštní pozornost k tomu, jaké jsou požadavky trhu a potřeby našich zákazníků, nás přiměly ke zrodu této nové společnosti, založené na primární hodnotě: kvalitě MADE IN ITALY.

Neustálý výzkum materiálů a nejnovějších technologií, přidaná hodnota elegantního designu, důležitost pevnosti výrobku, který vydrží v čase, důraz na detail a povrchové úpravy, to jsou vlastnosti, které charakterizují celý sortiment našich výrobků.

Dnes jsme připraveni představit se světovému trhu s řadou elektronických mlýnků a mlýnků a oficiálně vstoupit do výroby strojů souvisejících se světem kávy.

Těšíme se na brzkou shledanou v novém sídle na návštěvě výrobních linek a našeho nového Showroomu

Espresso (historie, odkud pochází, obecné informace )

24.06.2024

Kde a jak vzniklo espresso ? Víte, kde se vypilo první espresso na světě ? Nebudeme Vás napínat –...

Nová maloobchodní řada Caffe Musetti

04.04.2024

Přichází symfonie svěžesti a moderna, která zaplavuje smysly

Caffe Musetti

01.03.2023

Jak to všechno začalo.....

Příprava horké čokolády Univerciok, Orobica

10.10.2022

Horká čokoláda Univerciok a jeji příprava   Na přípravu budeme potřebovat : - 1 ks horká čokoláda...

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZTAzO